Про це сайт "24" дізнався від одного з американських експертів боксу, який разом з членами Асоціації боксерських письменників Америки щорічно проводить відбір в члени IBHOF.

"І Віталій, і Володимир Кличко обов'язково стануть членами Міжнародної зали боксерської слави. Віталію Кличку ми відправимо запрошення вже на наступну щорічну церемонію, яка пройде в червні 2018 року. За правилами нашої організації, в Зал слави можуть бути прийняті тільки боксери, які завершили свою активну кар'єру не менше, ніж 5 років тому. Віталій Кличко останній бій проти Мануеля Чарра провів 8 вересня 2012 року. Тобто, його включення в IBHOF на наступній церемонії буде не лише логічним, а й правильним кроком з нашого боку", – зазначив співрозмовник.

Читайте також: Всі тільки спекулюють, – Кличко про боксерське майбутнє

Щодо Володимира Кличка, за словами експерта, то його поява в Залі слава можлива у 2022 році, якщо українець зараз оголосить про завершення своєї боксерської кар'єри.

"Якщо ж він проведе матч-реванш проти Ентоні Джошуа, то все буде залежати від того, скільки він ще буде виходити в ринг в якості чинного боксера. Ми в будь-якому випадку будемо дотримуватися нашого правила, що боксер включається в Зал слави через п'ять років після завершення кар'єри", – наголосив він.


Віталія та Володимира Кличків включать до Міжнародної зали боксерської слави

Довідка: Зал слави і музей боксу розташований в Канастоті, Нью-Йорк, США і був відкритий в 1990 році на честь Кармена Базиліо і Біллі Бакуса – чемпіонів світу, які народилися в Канастоті. За 27 років цей музей отримав світове визнання, в Міжнародний зал боксерської слави були включені Мохаммед Алі, Майк Тайсон, Джо Луїс, Макс Шмеллінг, Роккі Марчіано, Джо Фрейзер, Джек Демпсі, Оскар де ла Хойя, Джо Кальзаге, Фелікс Тринідад, Ріддік Боу і багато інших знаменитих боксерів.

Остання церемонія пройшла в Канастоті 11 червня, черговими членами Міжнародного залу боксерської слави стали легендарний Евандер Холіфілд, чемпіон світу в трьох вагових категоріях мексиканець Марко Антоні Баррера і Джонні Тапіа (посмертно), який також ставав чемпіоном світу в трьох вагових категоріях.