З боку команди промоутерської компанії "К2" на заході були присутні Володимир Кличко і генеральний менеджер промоутерської компанії Klitschko Management Group Бернд Бенте. Тоді як із російського боку на запитання відповідав організатор спортивного шоу Андрій Рябінскій, віце-президент Федерації професійного боксу Росії Анатолій Петров, а також Олександр Повєткін і його тренер Олександр Зімін.

Читайте також: Квиток на бій Кличко-Повєткін можна буде придбати з 12 серпня

За словами Володимира Кличка, він дуже радий, що поєдинок з Олександром Повєткіним нарешті відбудеться і сподівається, що бій 5 жовтня в Москві буде цікавим і захоплюючим, тож побажав Олександру успіхів у подальшій підготовці до поєдинку.

У нас з Олександром Повєткіним вже тривала історія, адже була можливість зустрітися раніше. Тепер наш поєдинок відбудеться. Віталій провів поєдинок у Москві минулого року й у мене з'явилася мрія — класно було б теж провести тут поєдинок. Тепер вона близька до здійснення. Цей бій привертає увагу усього світу. Трансляція вестиметься у понад 150 країнах. Олександр Повєткін — Олімпійський чемпіон, він не програв жодного бою. Цей поєдинок буде дуже інтригуючим і цікавим. Я впевнений, що «Олімпійський» чи його частину розпродадуть. Буде багато гостей із Німеччини, США, України та Росії. Я переконаний, що Олександр зробить у цьому поєдинку все можливе, аби перемогти. У нього достатньо досвіду і помітне величезне бажання. Бачу по його відмінній формі, що перший етап підготовки пройшов успішно. Бажаю успіху Олександрові й у другому етапі підготовки. Я від сьогодні-завтра також приступаю до підготовки,
— сказав Кличко.

У свою чергу, Повєткін зазначив, що вважає свого опонента сьогодні найсильнішим боксером світу.

Мені приємно, що цей бій відбудеться, приємно битися із найсильнішим на сьогоднішній день боксером. Підготовка проходить відмінно, бігаємо, стрибаємо. Все нормально,
— сказав російський спортсмен.

Нагадаємо, поєдинок російського спортсмена Олександра Повєткіна із чемпіоном світу за версіями IBF, WBO і WBA українцем Володимиром Кличком відбудеться 5 жовтня у Москві.