Фахівці переконані, що французу, який був чемпіоном у молодшій ваговій категорії, не під силу впоратися із Володимиром. У Жана-Марка щоправда думка інша. Він хоча й відхрещується він порівнянь із Майком Тайсоном, та впевнений, що має усе необхідне для перемоги.

“Я не Майк Тайсон. Часом це вдалий жарт для промоції, але я не такий вибуховий як Тайсон. В мене немає його удару. Але я запевняю вас, що зможу компенсувати все це завдяки моїй залізній волі. Якщо я хочу чогось досягти - то завжди знаходжу шлях це зробити”, - каже претендент Жан-Марк Мормек.

Навряд чи такі промови налякали молодшого Кличка, однак до суперника українець традиційно поставився із належною повагою. Водночас хороші слова у бік Мормека з боку Володимира наче були продиктовані просто бажанням підігріти інтерес до поєдинку.

“Жану-Марку Мормеку немає чого втрачати в цьому поєдинку. Усі пояси, що ви бачили, я здобував багато років. І тепер вони всі на кону. Тож я відповідальний за усю роботу, яку я зробив раніше. Все що Мормек сказав на прес-конференції, він сказав серйозно. У нього багато друзів і фанів, які додають йому мотивацію. Думаю, це буде дуже не простий поєдинок, особливо у перших раундах”, - каже чемпіон світу IBF, WBA, WBO Володимир Кличко.

Як би Володимир не хвалив суперника навряд чи при можливості він відмовить собі у задоволенні зробити 50-й у кар’єрі нокаут, що не вдалося в бою проти Девіда Хея. Чи вдасться тепер дізнаємося 3 березня, коли у Дюссельдорфі і відбудеться поєдинок Володимира Кличка з Жаном-Марком Мормеком.