Боксери згадали і обговорили свій легендарний бій, який відбувся у 2003 році в Лос-Анджелесі. Тоді поразку зарахували Кличку, оскільки бій зупинили лікарі та судді через сильне розсічення на обличчі українського боксера.

Читайте також: Леннокс Льюїс та Евандер Холіфілд стануть почесними гостями боксерського поєдинку у Києві

Це був найскладніший бій в моїй кар‘єрі. Експерти його назвали боєм десятиріччя. Пройшло багато років, але досі тривають дискусії щодо того, хто ж тоді переміг. Я вважаю, що не програв. І сьогодні я говорю: дякую Леноксу Льюїсу за шанс, за можливість боксувати з одним з найсильніших боксерів світу,
– сказав Кличко під час заходу в Лондоні.


Кличко та Льюїс згадали свій легендарний поєдинок

Він також відзначив, що досі жалкує, що не відбулося поєдинку-реваншу. Після бою з Віталієм Кличком Ленокс Льюіс завершив професійну кар‘єру. Але боксери продовжили спілкуватися і приятелювати.

Льюїс погодився приїхати до Києва

"Віталій – мій друг, я його дуже поважаю. І обов‘язково приїду незабаром до Києва, раз він мене запросив", – зазначив Льюїс.

Читайте також: Легендарний чемпіон світу з боксу Геннадій Головкін прибуде до Києва

Зазначимо, ще одна зустріч двох легенд світового боксу відбудеться в Києві, в рамках 56-го конгресу Всесвітньої боксерської ради, який з 30 вересня по 5 жовтня пройде в столиці України. Льюїс вже підтвердив свою участь.

Більше новин зі світу спорту читайте у нашому розділі Спорт24