Про це вони заявили на першій спільній прес-конференції, присвяченій їхньому поєдинкові, яка відбулася вчора у Гамбурзі. Британський боксер Девід Хей, чемпіон світу за версією WBA, дорікнув українцеві Кличку, що той підбирає суперників під свій стиль.

"Кличко намагається підбирати суперників під свій стиль. Навіть як важковаговик я нокаутую Кличка! Боги боксу вирішили, що 2 липня я стану новим чемпіоном!", — заявив британець.

"Я бачив його стиль і те, що він робить у ринзі. Я думаю, що він шахрай, і ті люди, з якими він бився, дозволили йому виглядати на рингу вражаюче. Але цього разу йому буде протистояти справжній спортсмен на піку форми, після серії блискучих перемог!" — додав Хей.

Володимир Кличко у свою чергу у властивому йому стриманому стилі, зазначив, що поважає досягнення суперника, та 2 липня у ринзі пообіцяв надати британцеві "урок ввічливості".

"Я поважаю його. Він — чудовий боєць із вражаючою статистикою. Але моя підготовка буде відповідною: Девід Хей стане моїм 50-м нокаутом. Коли наш бій розпочнеться, я дам йому урок ввічливості", — сказав український боксер.