Запоріжжя – Київ-Баскет 60:93 (8:17, 20:23, 18:27, 14:26)

За 6 хвилин ігрового часу господарі здобули лише 3 очки, 2 з яких було на рахунку екскиянина Максима Сандула. У гостей навпроти на цьому відрізку виходило усе.

Втім уже до першої перерви запоріжці налагодили гру у захисті і дещо пригальмували тріумфальний старт суперників, своєчасно влучив Дмитро Липовцев, потім узявся до справи Дейтонте Сіммонс. Саме він першим серед усіх учасників гри досяг позначки у 10 очок. Втім його команда усе ще перебувала у ролі переслідувача.

На старті другої половини здалося, що команди помінялися ролями. Айнарс Багацкіс на захотів миритися із роллю велорикші і взяв ранній тайм-аут після відрізку 0:7, перевага повернулася до киян, а потім навіть збільшилася. Найгірше для господарів, те що них геть розвалилася гра у захисті.

Що цікаво, навіть за відсутності травмованого Шевченка, БК "Запоріжжя" відрізками грав виключно українським складом. Під завершення гри, коли підсумок гри не викликав сумнівів на повністю український склад перейшов і "Київ-Баскет", склалося враження. Чимала кількість ігрового часу, який отримали молоді гравці у обох командах наштовхувала на думку, що обидві команди готуються до наступних поєдинків, які будуть для них значно більш принциповими.

За 2 дні запоріжці прийматимуть "Черкаських Мавп", а кияни поїдуть до Кам’янського.