Чемпіонат світу з футболу в Катарі може претендувати на звання найбільш скандального в історії. Все розпочалося ще з вибору Катару як країни-господарки ще у 2010 році. І чим ближче до турніру, тим скандалів стає все більше.

Детальніше Від корупції та масових смертей до пекельної спеки: які скандали оточували ЧС-2022 ще до старту

Та й самі господарі турніру теж починають поводити себе не так, як на це розраховували в ФІФА. Для початку, через них перенесли початок самого чемпіонату, щоб саме Катар зіграв у матчі-відкритті (хоча тут більше питань до самих організаторів, які не поставили цей матч першим). А за два дні до старту виявилося, що на стадіонах не можна буде продавати алкоголь (лише безалкогольне пиво). Адже Катар – мусульманська країна. У той час як один зі спонсорів ФІФА – саме виробник пива.

Та на цьому скандали не закінчилися. Регіональний керівник Британського центру близькосхідних досліджень Амджад Таха заявив, що Катар заплатив декільком гравцям збірної Еквадору, щоб вони "здали" матч. Нібито вісім футболістів за це отримали 7,4 мільйона доларів. А Катар має перемогти з рахунком 1:0, і єдиний гол в матчі буде забито в другому таймі.

Катар та Еквадор не належать до топових команд у світовому футболі. Для прикладу, загальна вартість гравців збірної Катару – найнижча на турнірі. Хоча і їх суперники не відзначаються потужним складом. Тож у цьому матчі можна очікувати будь-якого результату.

Варте уваги Церемонія відкриття ЧС-2022 в Катарі: коли відбудеться, хто зіграє та трансляція в Україні

Перевагою збірної Катару є те, що вона гратиме вдома. І тамтешні футболісти вже звикли до спеки, яка буде в цей період. Іншим же командам потрібно час на акліматизацію.

Тож і явного фаворита в цьому матчі немає. Букмекерська компанія Favbet приймає ставки на перемогу Катару з коефіцієнтом 3,35. На перемогу Еквадору ставки приймають з коефіцієнтом 2,43. На те, що в матчі-відкритті ЧС-2022 не буде виявлено переможця – 3,15.

Зважаючи, що це буде офіційний матч, так ще й відкриття чемпіонату світу, команди можуть зіграти доволі закрито, з малою кількістю моментів. Адже будуть боятися помилитися та програти. Тож і щодо голів, їх не очікують багато. Ставки на ТБ 2,5 приймають з коефіцієнтом 2,64. Натомість ТМ 2,5 – 1,51.