Перший етап відбувся на італійському треку South Garda Karting у Лонато, популярному місці для всіх молодих талантів світового картингу вже протягом 30 років. Згодом серія продовжиться на двох нещодавно відкритих картодромах у Франчакорті та Кремоні, а грандіозний фінальний етап відбудеться на міжнародній трасі у Неаполі.

Читайте також Український гонщик Бондарев, якого підтримує Favbet Foundation, здобув Кубок Чемпіонів WSK

Загалом було зареєстровано понад 330 найкращих світових картингістів. У категорії OK, де цього року змагається український пілот Олександр Бондарев, участь взяли 50 найкращих пілотів з різних країн Світу.

Цього вікенду Бондарев був абсолютним лідером і не поступився перемогою жодному з суперників.
У п’ятницю гонщик одразу взяв лідерство у Кваліфікації у своїй групі і за загальним результатом. Надалі здобув беззаперечну перемогу у всіх трьох відбіркових Хітах. А у неділю відбувся Префінал, де Олександр також здобув перемогу з відривом у 6,259 секунди від найближчого суперника та захоплюючий Фінал, де він перетнув фініш лідером.

Знову на італійському подіумі пролунав Гімн України.

Нагадаємо, що у 2022 році Олександр Бондарев виграв титул чемпіона WSK Super Master Series у категорії OK Junior. Наразі пілот очолює рейтингову таблицю цієї серії. Попереду чекає ще три етапи боротьби за перемогу у новій категорії.

Партнером Олександра Бондарева виступає благодійний фонд Favbet Foundation, що займається становленням молодого покоління, підтримуючи ініціативи в сфері освіти, здоров’я і спортивного розвитку.