Попри те, що боксував 42-річний Глен на рідній території в американському Атлантік-Сіті і вийшов на ринг у касці - "Кобра Фроч" зумів здобути нелегку перемогу в рамках півфіналу турніру Super Six. Ветеран постійно надокучав британцю своїми акцентованими ударами, Карл у свою чергу використовуючи молодість, брав кількістю, щоправда більшість ударів влітали в блок Джонсона.

Лише після дев’яти важких раундів, дав про себе знати вік Глена і Фроч почав заробляти на виснаженому тілі американця дорогоцінні очки, після фінального гонгу суддям не солодко...одноголосного рішення не вийшло. Один рефері поза рингом виставив нічию 114-114, два інших віддали перемогу Фрочу 116-112 , 117-111. Карл у фіналі турніру зустрінеться із непереможним чемпіоном WBA Андре Уордом.

В Лос-Анджелесі на Staples Center Хуліо Сезар Чавес повернув чемпіонський пояс у свою зіркову сім’ю. Син легенди за 20 раундів зумів відібрати пояс WBC у середній вазі в німця Себастяьна Збіка. Думки суддів розділилися: у двох невпевнена перемога мексиканця 115-113 і 116-112, третій виставив нічию - 114-114.