Камерон Ван ден Бург не лише приніс першу медаль Південно-Африканській Республіці, але й встановив новий орієнтир на 100 метрах брасом – 58,46 секунди.

Не встояв рекорд і на жіночій стометрівці батерфляєм. Тут постаралася Дана Волмер зі Сполучених Штатів Америки. Переможниця стала першою жінкою на планеті, що на цій дистанції виплила із 56 секунд.

Каміль Мюффа захопила лідерство на 400 метрах вільних стилем уже з самого старту. Перевагу зберегла до фінішу, хоча на світовий рекорд замахнутись не змогла. Впало натомість найкраще олімпійське досягнення.

Загалом це був чудовий вечір для французьких плавців. "Триколірна команда" в естафеті 4 по 100 вільним стилем здобула “золото”. Американським зіркам - Майклу Фелпсу та Раяну Лохте - дістались лише срібні нагороди. Що Лохте, вийшовши на останній етап лідером, втратив перемогу на останніх метрах дистанції.

Дві золоті нагороди із плавання дозволили Франції вийти на п'яте місце в медальному заліку. Беззаперечний лідер тут - Китай. Представники Піднебесної здобули вже 12 медалей. Половина з них – “золоті”. На другому місці американці, третя - Італія. Україна наразі здобула одну бронзову медаль і ділить 22 місце ще з 8 олімпійськими збірними.