Як повідомляє Virgilio, губернатор італійського регіону Тоскана Енріко Россі заявив, що футболіст, який першим захворів на коронавірус повністю здоровий. Лікарі Сієни повідомили, що тест гравця виявився негативним.

Читайте також В італійському клубі "Пьянезе" оголосили про трьох гравців заражених коронавірусом

Раніше повідомлялося, що три гравці команди та один співробітник заражені коронавірусом, після чого всіх гравців, технічний персонал і менеджерів посадили на 15-денний довірчий карантин у себе вдома.

Додамо, що спортивні події в Італії відбуваються без глядачів. Крайнім таким заходом став матч "Ювентус" – "Інтер", який відбувся за пустих трибун.

Що таке коронавірус Covid-2019? Спалах коронавірусної хвороби, яка розпочалась у Китаї у 2019 році. Інфекцію вперше виявили у місті Ухань. Місцеві жителі захворіли на пневмонію невідомого походження. Вчені вивчили геном вірусу та встановили, що він на 70% схожий на SARS-COV, який у 2012 році став причиною високої смертності через гострий респіраторний синдром. Спалах коронавірусу Covid-2019 пов'язаний з ринком морепродуктів та тварин, що в місті Ухань. Там торгували дикими тваринами для споживання. Все вказує на те, що хвороба має саме тваринне джерело інфекції.


Дані про смертність від коронавірусу/ Інфографіка 24 Каналу