Конфлікт виник між двома італійцями - Джованні Вісконті та Дієго Уліссі. Останній на вирішальній прямій притиснув опонента впритул до бортика. Вісконті таке підрізання обурило і він рукою відштовхнув представника "Лямпре". Допомогло - Джованні першим перетнув фінішну лінію.

“Він кілька разів поглянув на мене. В мене була краща швидкість. Він чудово це розумів, а тому й почав мене блокувати. Я вважаю, що для молодого гонщика така поведінка на трасі є абсолютно неприпустимою. Я дуже розчарований”, - сказав гонщик "Фарнезе" Джованні Вісконті.

Утім перемогою на етапі Вісконті тішився недовго. Організатори, переглянувши епізод, визнали поведінку гонщика неприпустимою і відсунули його на третю сходинку. Переможцем же етапу став саме Дієго Уліссе. Це наразі найбільший тріумф в кар'єрі 21-річного спортсмена.

Пелетон із лідером загального заліку Альберто Контадором відстав від войовничих італійців на 3 хвилини. Втім на впевнене лідерство Ель Пістольєро в генералі це ніяк не вплинуло. Іспанець і надалі випереджає найближчого переслідувача майже на 5 хвилин.