Італія – Північна Македонія – 5:2

Голи: Дарміан, 17, К'єза, 41, 45+3, Распадорі, 81, Ель-Шаараві, 90+3 – Атанасов, 52, 74.

У Римі на "Стадіо Олімпіко" відбувся поєдинок 9-го туру відбору до чемпіонату Європи 2024 між збірними Італії та Північної Македонії. "Скуадра Адзурра" здобула впевнену перемогу, завдяки якій підвищила свої шанси вийти на континентальний форум, повідомляє 24 Канал.

Італійці де-факто гарантували собі вкрай необхідні три залікові бали ще в першому таймі. Вже на 17-й хвилині Маттео Дарміан відкрив рахунок, а під завісу першої половини гри Федеріко К'єза зробив дубль "у роздягальню".

При цьому Італія втратила ідеальну гольову нагоду на 40-й хвилині, коли Жоржиньо не реалізував пенальті. Однак, це не надто вплинуло на перебіг гри, в якій господарі прогнозовано домінували, попри надії українців.

Невелика інтрига зародилася всередині другого тайму, коли Яні Атанасов двома взяттями воріт Джанлуїджі Доннарумми скоротив розрив у рахунку до мінімального. Однак невдовзі Джакомо Распадорі та Стефан Ель-Шаараві повернули розгромну різницю – 5:2.

20 листопада Україні необхідна виключно перемога над Італією

20 листопада Україна прийматиме Італію на стадіоні "БайАрена" у німецькому Леверкузені. Стартовий свисток пролунає о 21:45 за Києвом.

Перед вирішальним туром збірні України та Італії мають по 13 очок в активі, однак італійці знаходяться на одну сходинку вище завдяки домашній перемозі над українцями в першому колі.