Різниця між Україною та Італією складає лише три бали на користь "синьо-жовтих" – 13 проти 10-ти у команди Лучано Спалетті. Однак вже 17 листопада все може змінитись у групі "С", повідомляє 24 Канал.

Варто дізнатись Вольові перемоги, які привели до мрії: які збірні достроково вийшли на Євро-2024

Увага українців прикута до цього матчу

Українська збірна спостерігатиме за поєдинком прямого суперника у відборі на Євро-2024 біля своїх екранів. Нічия у цьому матчі буде на руку українця. Однак італійці будуть робити усе від себе можливе, аби не втратити три бали перед власною публікою.

Македонці ж у своєму активі перед цією зустріччю мають 7 набраних пунктів. Тому теж так просто не будуть віддавати "скуадро адзуррі" перемогу.

Попередня очна зустріч Італії та Північної Македонії у боротьбі за путівку у Німеччину закінчилась нічиєю 1:1. У тій грі Чіро Іммобіле вивів команду Спалетті уперед 0:1, а під завісу матчу Еніс Барді вирвав для господарів мирову.

17 листопада ці національні команди проведуть свою п'яту лобову зустріч. Наразі в історії їх протистоянь зафіксовано дві мирові та по одній перемозі в активі кожної з двох збірних. Вже у найближчому поєдинку хтось із них може повести у статистиці звитяг.

Щоправда, італійцям буде дуже нелегко. Команда втратила чимало футболістів через травми, тому Спалетті навіть довелось довикликати гравців у розташування "скуадро адзурри".

Прогноз від Favbet

Букмекери взагалі не вірять у перемогу македонців. Тотальною перевагою перед матчем володіють господарі майбутньої зустрічі – 1,17 на перемогу Італії та аж коефіцієнт 23 на звитягу гостей. Нічия оцінена у 7,80.

Подвійний шанс Північної Македонії – 2,48.

Букмекери настільки вірять у перемогу "скуадри адзурри", що дають на два голи у матчі від господарів лише коефіцієнт 1,40.

Натомість на те, що македонці заб'ють бодай гол – 2,52. А вже більше одного м'яча – 8,20.

Але не слід завчасно "хоронити" гостей матчу. Обидві команди заб'ють: так – 2,64, ні – 1,49.

Чи буде пенальті у цьому поєдинку? Так – 2,75, ні – 1,41.

Хто із футболістів може стати автором голу?

  • Джакомо Распадорі – 1,60;
  • Мойзе Кен – 1,95;
  • Доменіко Берарді – 2,20;
  • Федеріко К'єза – 2,30;
  • Боян Міовський – 6.