Китайський Новий рік Чунь Цзе вважається найважливішим святом Китаю та країн Східної Азії. Попри те, що увесь світ вже живе у 2020 році, для азійських країн рік Білого Металевого Щура ще не настав. Офіційно Китайський Новий рік настане в суботу, 25 січня. Святкування Китайського Нового року відзначається за спеціальним місячним календарем. Перший день свята припадає на другий Молодик (фаза Місяця) після зимового сонцестояння. Тож Новий 2020 рік у Китаї розпочнеться 25 січня, а завершиться 30 січня. Кожного року випадають різні дні для святкування: від 12 січня і до 19 лютого.

Більше про це: Китайський Новий рік 2020: дата і традиції свята

Як йдеться на сайті "Інтера", команда матч проти "Кальярі" зіграє у футболках з китайськими ієрогліфами. Футболка також була створена з логотипом, присвяченим року щура, та штампом традиційного східного стилю зі словом "Інтер", написаним китайською мовою всередині.

За нагоди китайського Нового року "Інтер" зняв відео з голкіпером Хандановічем у головній ролі. Він народився у рік щура за східним календарем, який і буде у 2020 році. Тож у відео він приймає вітання від партнерів по команді, поки намагається випити чай.

Варто відзначити, що "Інтер" – не перший клуб, який вирішив використати ієрогліфи з нагоди китайського Нового року. Ця традиція давно існує в НБА. Особливо – в клубах "Голден Стейт" та "Х’юстон". У перших – через чималу китайську діаспору в Сан-Франциско. А в "Х’юстоні" свого часу виступав китаєць Яо Мін, і цей клуб був другим за популярністю в Китаї. Аж до скандалу з твітом генменеджера команди Деріла Морі.

Більше про це: Твіт менеджера команди НБА про протести у Гонконзі спровокував масовий скандал в Китаї