Ювентус – Інтер 2:4

Голи: Алекс Сандро, 50, Влахович, 52 – Барелла, 7, Чалханоглу, 80 (п), Перішич, 99 (п), 102
Вилучення: Аллегрі (за межами поля, Ювентус)

На уболівальників чекало цікаве протистояння двох італійських грандів. Вже на 7-й хвилині матчу на табло зникли нулі. Барелла класно змістився ближче до центра штрафного та ударом з-за його меж класно поклав м'яч біля дальньої стійки. Голкіпер Ювентуса навіть не встиг зреагувати на постріл – 0:1, пише 24 канал.

Господарі зустрічі мали декілька хороших нагод, щоб зрівняти та навіть вийти уперед. Але воротар "нерадзуррі" творив дива на лінії воріт. Саме він дозволив Інтеру піти на відпочинок із мінімальною перевагою у рахунку.

Результат 0:1 тримався на табло до 50-ї хвилини. М'яч ліг під удар Сандро, воротар доторкнувся ногою до м'яча, але врятувати свої володіння від пропущеного голу не зумів – 1:1.

Ударні дві хвилини видали туринці. Вже на 52-й хвилині Ювентус повів у рахунку. Підопічні Аллегрі класно вибігли у стрімку контратаку, яку закінчив Влахович. Сьомий номер туринського клубу майстерно обіграв опікуна, з першого разу не зміг переграти голкіпера, але після другого удару відправив м'яч у сітку воріт Інтера – 2:1.

За десять хвилин до закінчення фіналу гості заробити право на пенальті, на газоні опинився Мартінес. Суддя без вагань вказав на 11 метрів. До позначки підійшов Чалханоглу та потужним ударом у верхню дев'ятку зняв павучка з кута воріт суперника – 2:2.

Чарівник Перішич

В основний час команди більше не забивали. Футболісти перевели гру у додаткові 15-хвилинні тайми, де сильнішими вже були гравці Інтера, а особливо один – Перішич.

На 98-й хвилині арбітр зустрічі поставив ще одне пенальті, знову у ворота Ювентуса. Центральний захисник Інтера Де Врей впав після контакту з суперником. 11-метровий удар цього разу взявся виконувати Перішич. Голкіпер Перін вдруге не вгадав напрямок польоту м'яча – 2:3.

Ще у першому овертаймі рахунок у матчі став 2:4. Перішич відмінним ударом з-за меж штрафного подвоїв перевагу Інтера.

Ювентус так і не спромігся відігратись у рахунку.

Інтер – переможець Кубка Італії у сезоні-2021/2022.