Дрібні крадіжки для жителів Ріо та гостей Олімпіади стали звичним явищем. Десятки підлітків користаються моментом та цуплять усе, що бачать, – сумки, телефони, гаманці, коштовності.

Утім страждають не лише гості свята, дістається й спортсменам. Приміром, резиденцію російської делегації обчистили просто під час церемонії відкриття – забрали три ноутбуки і фотоапарат.

Читайте також: Мільйон за медаль: скільки заробляють українські спортсмени-олімпійці

Обікрали й номери збірної Данії, а тренерам австралійських гребців бандити ледь не перерізали горло. Від грабіжників постраждав навіть португальський міністр.

Жертвою злодіїв став і бронзовий призер із дзюдо Дірк ван Тіхелт. Бельгієць пішов святкувати перемогу на знаменитий пляж Копакабана, а повернувся з синцем та без телефона.

Трапляються і більш небезпечні злочини, ніж крадіжки. В один з перших днів змагань у ложу преси залетіла куля. Напередодні ж невідомі обстріляли автобус із журналістами. На щастя, в обох випадках ніхто не постраждав.

Нагадаємо, літні Олімпійські Ігри у розпочалися 5-го серпня і триватимуть до 21 серпня. У змаганнях беруть участь спортсмени з 207 країн.