Інгулець – Рух 1:0

Гол: Ковальов, 15 (п)
Вилучення: Соломон, 90 (Рух)

Середняк та аутсайдер УПЛ провели перенесену гру першості. Поєдинок не подарував нам багато голів. Лише один м'яч визначив переможця зустрічі, повідомляє 24 Канал.

​Дивіться також Шапаренко повертається до тренувань в Динамо після жахливої травми в Лізі Європи: відео

На 15-й хвилині Інгулець заробив право на пенальті. Одинадцятиметровий удар взявся виконувати капітан господарів Ковальов, який впевнено розвів м'яч та голкіпера Руха по різних кутах воріт. Інгулець тоді повів у рахунку 1:0.

Відео пенальті Інгульця

На перерву Інгулець пішов із перевагою на табло 1:0.

У другому таймі команди створили моменти, але реалізувати бодай один епізод не вдалось.

На 90-й хвилині Рух ще й залишився у меншості. Соломон отримав другу жовту картку, яка привела до вилучення.

Пенальті принесло перемогу Інгульцю над Рухом.

• Інгулець із 25 очками посідає 9-те місце.
  • Рух йде лише на 15-й позиції серед 16 клубів, маючи у своєму активі 19 пунктів.