Команди в очному протистоянні вирішували долю чемпіонства. У Петровому господарів влаштовувала тільки перемога, пише 24 Канал.

Драматична розв'язка сезону

Підопічні Лупашка вийшли вперед уже на 9-й хвилині зустрічі. Гості після навісної передачі не розібралися у власному воротарському майданчику й цим скористався Артем Сітало.

Перший голу матчі Інгулець – Карпати: дивіться відео

На 20-й хвилині поєдинку команда Маркевича зрівняла рахунок та повернула собі лідерство у режимі реального часу. Максим Чех забив головою після подачі кутового від Тараса Саківа.

Гол-відповідь від Карпат: дивіться відео

Усе йшло до бойової нічиєї, проте вже у компенсований час Інгулець зміг вирвати перемогу. Станіслав Малиш віддав шалений пас в акробатичному стрибку через себе й Сергій Панасенко забив "золотий" гол сезону ударом з лінії штрафного майданчика.

Дивіться переможний гол Інгульця в матчі з Карпатами

Таким чином за дві хвилини до фінального свистка "жовто-червоні" вирвали чемпіонство Першої ліги, а "леви" залишилися зі "сріблом".

Зазначимо, що бронзовим призером став Лівий берег, який в останньому турі переграв удома Епіцентр (2:1). Обидва ці клуби зіграють у перехідних матчах за вихід в УПЛ.