Цими днями в англійському Ліверпулі проходить чемпіонат світу зі спортивної гімнастики, пише 24 канал. Участь у ньому беруть і українці.

До теми Тренерка Радівілова показала, як діти на ЧУ з гімнастики ховалися у підвалі: щемливе відео

Гучного успіху у неділю досяг наш спортсмен Ігор Радівілов. Українець став третім у змаганнях з опорного стрибку, здобувши бронзову медаль.

Ігор набрав 14,333 балів, а переможцем став вірменин Артур Давтян з показником 15,050. Для України це перша нагорода на чемпіонаті світу зі спортивної гімнастики.

Результати змагання з опорного стрибку:

1. Артур Давтян (Вірменія) – 15,050
  2. Карлос Едріел Поквіз (Філіппіни) – 14,950
  3. Ігор Радівілов (Україна) – 14,333

Загалом для Радівілова це четверта нагорода на чемпіонатах світу. До цього йому підкорились дві срібні медалі та одна бронзова. Востаннє Ігор брав медаль у 2019 році (третє місце).

Відео стрибка Радівілова:

Раніше Богдан Колмаков досяг успіху на чемпіонаті світу з паркуру. Саме українець став першим в історії чемпіоном світу з паркуру на швидкість.