Худжамов: Їх потрібно різати, як собак

Тренер пригадав, як росіяни радіють ракетним обстрілам в Україні, а дружини окупантів закликають свої чоловіків вбивати мирних українців. Він вважає, що цього не можна їм пробачати.

Читайте також Будемо у такому ж ключі діяти в матчі-відповіді, – Скрипник про перемогу Ворскли над АІКом

"Якщо дружина радіє і каже своєму чоловікові: "Вбивай їх там більше"… Якщо вона радіє тому, що їй передають поштою речі, зняті з убитої українки… Поки вони радіють смертям на наших площах, в наших будинках, ракетним ударам по центрах наших міст та загибелі наших дітей, то їх потрібно різати, як собак. Це не було експресивно, не було на емоціях.

Беремо от, бл*дь, російське бабище. У неї є чоловік, який поїхав на війну. Його вбили, а її ставлення до війни не змінилося. Тепер ми ще вороги, які вбили її, бл*дь, чоловіка. Який до цього 20 років сидів бухав у хаті й ходив у туалет через весь двір. Дитину виховає такою ж, вона буде українофобною. І вони будуть нас ненавидіти", – наголосив Худжамов.

"Мені б хотілося, щоб у нас були ракети, якими можна відповідати"

Фахівець переконаний, що росіяни можуть усвідомити війну лише тоді, коли по їхніх містах будуть запускати ракети.

Для мене людина, яка радіє вбивству дітей українців, жінок, будь-кого – це вже не людина. Я розумію, що такого не буде, але мені б хотілося, щоб у нас були ракети, якими можна відповідати. Щоб в*бати по воронежу, по бєлгороду, по курську. Туди, де радіють. Щоб вони побачили, що таке війна,
– зазначив тренер Полісся.

Також Худжамов розповів про випадок, коли російські підлітки цькували його дитину у мережі.

"У мене дитина десь 1,5 місяця після початку війни грала онлайн-гру. Там рандомно до тебе набираються люди в команду. Потрапила дитина з росії. Волосся стало дибом… "Що ви там, замерзли в підвалі сидіти?" Діти насміхаються, бл*дь. 10-річні москалі насміхаються. Що з ними робити? Окей, якщо не вбивати, то ракетами в*бати, щоб вони одного разу відчули, що це таке. Дуже чекаю, коли за кордоном якийсь росіянин скаже мені, що "не все так однозначно", щоб в*бати. Чесно скажу", – додав фахівець.

Що відомо про футбольну кар'єру Худжамова

  • Колишній футболіст розпочав кар'єру у декількох командах Динамо.
  • У 2005-му переїхав у Закарпаття. Побував в орендах у Харкові, донецькому Металурзі, Іллічівці, луганській Зорі та харківському Металісті.
  • Із 2008 року був гравцем Шахтаря, але протягом трьох років не зміг завоювати прихильність тренера та завоювати місце у рамці воріт "гірників".
  • Останнім клубом у кар'єрі Худжамова був Маріуполь. У квітні він оголосив про закінчення кар'єри.
  • За усю кар'єру провів 230 зустрічей, у яких пропустив 254 голи та 73 матчі відіграв на нуль.