Про це пишуть на Mashable.

Як розповіли у видання, 29-річний хакер отримав навички злому, працюючи в іранській армії. Наразі Месрі перебуває в Ірані і раніше працював в інтересах іранських військових, здійснюючи кібератаки на комп'ютерні мережі військових, програмне забезпечення ядерних електростанцій та інфраструктуру Ізраїлю.

Читайте також: Хакери вимагають багатомільйонний викуп за вкрадені дані серіалу "Гра престолів"

Месрі звинувачується в скоєнні федерального злочину, але поки залишається на волі. В разі затримання Безада Месрі, чоловікові загрожує 20 років в'язниці.

Деякий час Месрі був членом іранської хакерської групи під назвою команда Turk Black Hat Security. Як член цієї групи, Месрі провів сотні атак сайтів в Сполучених Штатах та інших країнах. Він діяв під псевдонімом Skote Vahshat,
– йдеться в офіційній заяві Міністерства юстиції США оприлюдненій у вівторок, 21 листопада.

Нагадаємо, що проникнення хакерів в мережу HBO почалося ще перед прем’єрою 7 сезону серіалу "Гра престолів". Також відомо, що хакери під назвою стверджували, що отримали доступ до 1,5 терабайтів матеріалів.

Серед іншого, Месрі вдалося викрасти конфіденційні відеофайли з неопублікованими епізодами оригінальних телевізійних програм каналу HBO – "Barry", "Ballers", "Curb Your Enthusiasm", "Room 104", "The Deuce"; сценарії і резюме сюжетів неопублікованих програм, включаючи епізодами "Гри престолів"; конфіденційну контактну інформацію про акторів і знімальних групах; емейли принаймні одного співробітника HBO; фінансові документи; дані доступу до сторінок каналу HBO в соціальних мережах.