Варто наголосити, що Циганков зібрав 37% голосів тренерів, відомих в минулому футболістів і спеціалізованих футбольних видань і зрештою на 168 очок випередив найближчого переслідувача у номінації "Золотий талант".

Читайте також: Українець Маліновський увійшов у трійку найкращих гравців чемпіонату Бельгії

Мова про Мар’яна Шведа, який влітку із львівських "Карпат" перебереться до шотландського "Селтіка". Своєрідну бронзу у голосуванні "Золотий Талант" завоював ще один динамівець Микола Шапаренко.

Зрештою топ-10 сумарного рейтингу року, складеного після підсумовування всіх показників за вісім місяців, виглядав так:

  1. Віктор Циганков (Динамо) – 1944 бали,
  2. Мар'ян Швед (Карпати) – 1257,
  3. Микола Шапаренко (Динамо) – 967,
  4. Володимир Шепелєв (Динамо) – 396,
  5. Олександр Пихаленок (Маріуполь) – 262,
  6. Олексій Гуцуляк (Карпати) – 166,
  7. Олександр Тимчик (Зоря) – 111,
  8. Назарій Русин (Динамо) – 91,
  9. Богдан Михайличенко (Зоря) – 83,
  10. Василь Кравець (Луго) – 68.

Що таке премія "Золотий талант"? Це унікальна загальнонаціональна премія для молодих українських футболістів. Переможці визначаються за підсумками календарного року в двох вікових категоріях – U-21 (гравці, яким за станом на кінець року виповнилося не більше 21 років) і U-19 (гравці, яким за станом на кінець року виповнилося не більше 19 років). Річний рейтинг формується на основі щомісячних опитувань тренерів, директорів спортивних шкіл, експертів, журналістів, уболівальників. В кінці року проводиться підсумкове голосування, до якого учасники приходять з бонусними балами (за успіхи в щомісячних опитуваннях). Номінація проводиться вже шостий рік.