Першу публікацію актриса залишила 13 січня, де розповіла про старт блогу. Свої перші поради вона написала вже цієї п'ятниці, 19 січня, де зазначила, що щотижня залишатиме свої дописи в Instagram під хештегом #hallewood.

Це п'ятничний фітнес. Ви мене питали з чого почати. Все просто – почніть з рішення почати. Сьогодні вирішіть, що ви варті цього! Повірте мені, я знаю, як складно виділити вільний час за цілий день. Але в добі 24 години і одну з них ви можете присвятити собі. Для цього вам не потрібен обладнаний тренажерний зал. Все, що необхідно – вітальня, кухонна підлога або задній двір і пляшка з водою,
– натхненно розпочала Холлі Беррі свій великий пост.

Читайте також: 51-річна Холлі Беррі вразила шанувальників своїми стрункими формами: фото


Холлі Беррі і Пітер Лі Томас

У своїй першій "спортивній" публікації вона додала перший відеоролик з вправою і відповіла на найпопулярніше питання користувачів.

"Наприклад, ця вправа називається "стійкою". Воно зміцнює всі м'язи вашого тіла і є ключовою на моїх заняттях. Тепер щотижня я і Пітер будемо відповідати на найцікавіші питання, які ви будете мені здавати. Отже, наш сьогоднішній переможець: "Якщо є зайва вага, то чи варто спочатку її скинути, і тільки потім починати тренування?". Пітер говорить, що краще все робити одночасно. Почніть з щоденних прогулянок або з стрибків "джампінг Джакс" для кардіонавантаження з використанням маленьких гантель або тієї ж пляшки, якщо гантель немає. І ви також можете почати зі "стійки"", – додала Беррі.