Безмежне бажання перемогти обидві команди показали ще на старті поєдинку, небезпечно зазіхаючи на ворота супротивника і всіма силами намагаючись відкрити рахунок в матчі, проте, Микита Петленко та Богдан Дяченко надійно грали в воротах і не дозволили жодному з клубів заволодіти ігровою перевагою, йдеться на сайті УХЛ.

Під завісу першого періоду донецькій команді вдалося скористатися вилученнм Олександра Костюка та, завдяки точному кидку Олександра Костікова, "розмочити" Микиту Петленко. На перерву команди вирушили з мінімальною перевагою донеччан.

Друга двадцятихвилинка подарувала всім уболівальникам масу яскравих моментів і надзвичайну боротьбу – донеччани мчали вперед з бажанням затвердити своє лідерство, а "містяни", не уступаючи, намагалися відігратися і вразити ворота голкіпера "Донбасу".

Подвоїти рахунок на табло команда Сергія Вітера змогла вже на екваторі поєдинку, коли Олександр Влад відправив другу шайбу у ворота голкіпера "містян". У свою чергу, гостям так і не вдалося пробити Богдана Дяченко, залишивши його ворота сухими і за підсумками другого періоду.

У заключній 20-хвилинці команди дещо збавили швидкості, проте це не зменшило кількість випадів на ворота супротивників. І хоч "містяни" стали впевненіше грати в обороні, але під кінець поєдинку, після рішення Олександра Савицького випустити шостого польового гравця і залишити ворота своєї команди порожніми, Ілля Коренчук відправив третю шайбу у ворота "Кременчука", встановивши остаточний рахунок у поєдинку.

"Донбас" – "Кременчук" 3:0 (1:0, 1:0, 1:0)

Шайби: 1:0 Костіков (Шпак, Лялька – більш.), 17:43. 2:0 Влад (Костіков, Лялька – більш.), 30:30. 3:0 Коренчук (Лялька), 59:17.

Варто відзначити, що в цьому сезоні донеччанам вдалося здобути перемогу в 37-ми матчах поспіль, що стало рекордним досягненням в історії національних чемпіонатів України. Попереднє досягнення також належало донецькому клубу і становило 27 перемог поспіль.

Плей-офф підопічні Сергія Вітера почали з півфіналу, оскільки в регулярному чемпіонаті команда з Донецька посіла перше місце в турнірній таблиці з 116-ма набраними очками в 40-ка поєдинках, що, до слова, теж є рекордом національних чемпіонатів. В 1/2 фіналу "Донбас" зустрівся з МХК "Динамо", і, впевнено обігравши харків'ян з рахунком 3:0 в серії, пройшов до фіналу.

У фінальній серії донеччани зазнали лише однієї поразки від команди з Кременчука з рахунком 3:4, всі інші поєдинки закінчилися перемогами "червоно-чорних".

Нагадаємо, що це вже шостий чемпіонський титул в історії донецького клубу. До цього донеччани завойовували золоті медалі в сезонах 2010/11, 2011/12, 2012/13, 2015/16 і 2016/2017 років. Цікавим фактом є те, що "Донбас" виграв всі фінальні серії, в яких брав участь.