Перший період став 20-хвилинкою голкіперів. Владислав Фокін звів нанівець усі 9 спроб "Донбаса". Пробити Яна Лацо не зуміли і хокеїсти "Трактора" - сім змарнованих нагод.

Утім, на екваторі другої 20-хвилинки словацький воротар таки капітулював. Господарі у більшості організували стрімку атаку, а Євген Кузнєцов отримав шанс не гірший, аніж під час пробиття буліту. "Донбасу" поступався в рахунку лише 5 хвилин - Варламов з-за воріт зручно віддав на Недороста, чеху передача була до смаку.

Перемогу ж гостям приніс Яні Тупурайнен. Микита Нестеров зупинив стрімкого фіна лише ціною фолу. Покарання - буліт, який фінський легіонер "Донбаса" холоднокровно реалізував.

А от головним героєм гостей судилось стати Яну Лацо. В заключні секунди страж воріт "Донбаса" у стилі легендарного Домініка Гашека таки не дозволив "Трактору" перевести гру в овертайм. 2:1 - український клуб впритул наблизився до зони плей-оф у західній конференції.