Хоффенхайм – Вердер 3:4

Голи: Бюльтер 5, 8, Гложек, 12 – Малатіні 21, Стаге, 26, 39, 49

Вилучення: Нсокі, 18

Хоффенхайм перебуває у кризі та має всього одну перемогу всього 1 перемогу на старті нового сезону Бундесліги. Вердер не вражає результатами, але тримається у середині турнірної таблиці, повідомляє 24 канал.

Шалений камбек Вердера

Хоффенхайм дуже потужно розпочав матч та майже гарантував собі позитивний результат у цьому протистоянні. В перші 12 хвилин матчу "селяни" здобули перевагу у три м'ячі.

Бременська команда швидко оговталась після трьох пропущених м'ячів та почала виправляти ситуацію, цьому посприяло вилучення гравця Хоффенхайма Стенлі Нсокі. У середині першого тайму Вердер відіграв один гол та вже до свистка на перерву рахунок у матчі був нічийний 3:3.

На початку другої половини гри "музиканти" одразу пішли в атаку. На 49-й хвилині матчу вийшли вперед, завдяки голу Йєнса Стаге, який оформив хет-трик. "Селяни" намагались виправити ситуацію, але бременці змогли вистояти.

У підсумку божевільної "перестрілки" Вердер здобув перемогу та поїхав додому з трьома набраними очками.

Нагадаємо, що наступний матч Хоффенхайм зіграє у Лізі Європи, де в домашній грі зустрінеться з київським Динамо. Дата та час проведення матчу – 3 жовтня, о 19:45 за київським часом.