У фінальних змаганнях Belshina Drift Competititons of Ukraine взяли участь 27 гонщиків, серед яких були представники Києва, Одеси, Львова, Вінниці, Харкова, а також польська прима дрифту Кароліна Пілярчик. Ця пілотесса перемагала в серії Queen of Europe Pro, а зараз бере участь в змаганнях King of Europe Pro Series і King of Asia. Крім того, Кароліна – зірка польського телебачення і журналу Playboy, відомий ІТ-менеджер і мотиваційний оратор. У Києві вона виступала на потужному Silvette LS3 V8 6.2 Vortech Supercharger (доопрацьованому Nissan 200SX S14A), під капотом якого ховається 750 кінських сил. Тож цілком логічно, що вона вважалася одним з фаворитів... Однак українські чоловіки вчинили не по-джентльменськи і на подіум Кароліну не пустили.

Переможцями 4-го фінального раунду стали: 1. Олексій Головня, 2. Максим Міллер (обидва – Київ) і 3. Руслан Єзеров (Одеса).

А в загальному заліку трійку призерів склали: 1. Сергій Кремець (Київ), 2. Віталій Нікіфоров (Харків) і вже згаданий 3. Міллер.

Читайте також: Як технології змінюють автоперегони: Robocar для Formula-1