Хімік – Київ-Баскет 89:75 (22:19, 16:19, 27:16, 24:21)

Команди без розкачки розпочали матч: гості, як і очікувалось, давили через фарбу, а на допомогу бігменам киян з лави вийшов вибуховий Крік. Проте стартову десятихвилинку виграли южненці, в складі яких 10 балів вже за першу чверть набрав Едвін.

Довгоочікуваний сплеск відбувся в другій частині третьої десятихвилинки. Кияни занадто захопилися індивідуальними діями в нападі і менше стали користуватися своєю перевагою у трисекундній. А господарі продовжували гнути свою лінію, активно рухаючи м’яч у нападі, результатом чого сталі влучні вільні триочкові Рябчука та Павлова, а вдалий відрізок у нападі від Едвіна закріпив ривок южненців – 13:2.

Заключну десятихвилинку гості розпочинали з відставання -11, але за 6 хвилин зуміли майже повністю зїсти перевагу "Хіміка", від якої після результативного швидкого відриву Луценка залишилось лише 2 очки.

Однак "зірковий час" Моріса Кріка зіпсував усі плани киян на камбек. Після ефектного данку Джонса Крік не зумів набрати легкі 2 бали, схибивши з-під кошика, потім сфолив на Сидорові, який виконував 3-очковий кидок. Розігруючий южненців реалізував усі три кидки, після чого вже у наступній атаці Крік припустився втрати, на що южненці відповели ще однією результативною атакою від Павлова, повернувши собі комфортні +9 за 2 хвилини до кінця матчу.

Таку перевагу южненці вже не відпустили і навіть розвинули її, довівши матч до перемоги — 89:75. Невдалі відрізки "Київ-Баскета" у других частинах третьої та четвертої десятихвилинок не дозволили команді Євгена Мурзіна зачепитися за першу виїзну перемогу в сезоні.

Свій наступний матч "Хімік" проведе 20 жовтня вдома проти "Черкаських Мавп", а "Київ-Баскет" у цей же день зіграє на виїзді проти Одеси.