Саме Леклер напередодні здобув поул. Але на старті він програв своєму напарнику Себастьяну Феттелю. Згодом вони обоє вийшли в лідери, коли в гонці було введено рестарт через аварію вже на першому колі між Джовінацці, Ріккардо та Грожаном. Останній був змушений зійти. Ріккардо зійде на 25-у колі.

Читайте також: Путін хоче перенести російський етап Формули-1 з Сочі в Санкт-Петербург

Натомість у гонці продовжували лідривувати пілоти Ferrari. Ферстаппен з Red Bull у цей час пробивався з середини пелетону. 

 

На 23-у колі Леклер один з перших з лідерів відправився на піт-стоп. На 27-у колі на піт-стоп поїхав і Феттель. Але вже на наступному колі німець зійшов з гонки – у його боліду виникли проблеми з силовою установкою. Для евакуації авто оголосили режим віртуальної машини безпеки.

Цим і скористалися пілоти Mercedes, поїхавши на піт-стопи. Леклер, який відправився на ще один піт-стоп на 30-у колі, у підсумку так і не зумів пройти Боттаса, який вдало стримував суперника. Хемілтон ж спокійно їхав першим.

Читайте також: Команда Формули-1 може змінити назву на честь бренду одягу

Варто відзначити, що на 29 колі сталася ще одна аварія – Расселл заблокував шини та вилетів з траси. У William вирішили не ризикувати, і зняли з гонки і його напарника – Кубіцу.

У підсумку перемогу в Росії святкував Хемілтон. Це його дев'ята перемога в сезоні. Його напарник фінішував другим, і Mercedes восьмий раз в сезоні відзначилися переможним дублем. Третім же фінішував Леклер. Він і у загальному заліку пілотів піднявся на третє місце.