Обидва пілоти Mercedes стартували першими. От тільки першим був Боттас, а Хемілтон – другий. Одразу за ними були пілоти Ferrari. І саме між обома конюшнями відбулася боротьба на початку гонки. Феттель намагався обійти Хемілтона, але британець вдало захищався.

У той час з кінця пелетону свій рух до лідерів розпочали обоє пілотів Red Bull. Більш успішним у цьому був Ферстаппен. Голландець навіть під час гонки був на першій позиції, хоча у підсумку і фінішував поза п’єдесталом. Його напарник Раккардо значно повільніше обходив суперників, але у підсумку потрапив у топ-6 на фініші.

На перших колах варто відзначити майже синхронний схід обох болідів Toro Rosso. У них виникли проблеми з гальмами.

Перший важливіший інцидент трапився на 15-16 колах. Перед тим Боттас відправився на піт-стоп. Після нього у бокси поїхав і Феттель. Тож коли на 15-у колі на піт-стоп поїхав Хемілтон, німець опинився перед ним на виїзді. Пілот Mercedes згодом питав у команди, як так могло статися.

Та вже 16-у колі британець зумів обійти суперника. Перший раз німець відбив атаку, та вже у наступному моменті пропустив атаку Хемілтона.

Після того, як на 18-у колі на піт-стоп відправився Райкконен, лідером перегонів став Ферстаппен.

Другий важливий інцидент – командне рішення Mercedes поміняти місцями своїх пілотів у другій половині гонки. Боттас отримав наказ пропустити вперед Хемілтона для того, щоб у подальшому стримати Феттеля. Вже на фініші гонки фін спитав керівництва, хто на якій позиції фінішує. Однак йому заявили, що Хемілтон буде першим, і Боттасу не повернуть його позицію.

Відтак Боттас фінішував другим, віддавши перемогу Хемілтону. Третій фінішну лінію перетнув Феттель.

Результати гран-прі Росії

Для Mercedes це другий дубль у цьому сезоні. Гонщиком гран-прі став Ферстаппен. Він стартував 18-им, однак фінішував на п’ятій позиції.

Тепер у Хемілтона 306 очок. У другого Феттеля – 256 балів.