Це був головний бій вечора UFC242 в Абу-Дабі.

Вже у першому раунді Хабіб мав можливість перемогти, коли повалив Пор’є. Але росіянину ніяк не вдавалося провести задушливий прийом. Тож боротьба перейшла у партер, коли бійці більше часу провели канві. Ініціатива була на стороні Нурмагомедова. Але американець вистояв.

Читайте також: Чемпіон UFC Сехудо зухвало звернувся до Ломаченка: Схили коліна перед потрійним чемпіоном

Вже у другому раунді влучний удар вдався Пор’є. Хабіб не очікував на це, тож змушений був відступити. Але після цього росіянин знову "пройшов у ноги", і бій перейшов вниз. У той час в Пор’є вже була кров на обличчі.

На початку третього раунду Хабіб знову кинувся у ноги супернику. Але Пор’є був готовий до цього. Він провів задушливий прийом, чим дещо послабив суперника. Але дотиснути його не зумів.

Натомість Хабіб таки провів задушливий прийом. І американець просигналізував, що не зможе продовжити бій. Росіянин переміг та захистив свій титул чемпіона у легкій вазі. Для Хабіба це 28 перемога на професійному ринзі. І жодної поразки.

Після бою він подякував супернику за цей поєдинок.

Варто додати, що Хабіб Нурмагомедов отримав новий чемпіонський пояс. Адже в UFC змінили дизайн після останньої перемоги росіянина над Конором МакГрегором.

Відео найкращих моментів бою Хабіба Нурмагомедова – Дастіна Пор'є