Гвоздик сказав, що йому найбільше подобається титул WBC, однак він рухатиметься до чемпіонського звання за будь-якою версією.

Читайте також: Тренер Гвоздика взяв на себе провину за поразку Бетербієву

Буду рухатися по тій лінії, де є можливість рухатися. Хочеться бути чемпіоном. Я скажу так, що професійний бокс складається з двох складових: поясів і слави, також з фінансової частини. Мені здавалося, що в профі всі розповідають, що б'ються за пояса, але, насправді, заради грошей. Як з'ясувалося, его і в мене є.

Ось після бою я усвідомив, що пояс-то залишився, по суті, але без титулу якось гірше. Веселіше, коли ти чемпіон. І сприйняття людей зовсім інше. Тому, звичайно, хочеться повернути титул. Буде це зелений пояс – добре, хотілося б. Якийсь інший – теж здорово,
– сказав Гвоздик.

Наразі Гвоздик є тільки у двох рейтингах – WBC та IBF. У рейтингу WBC українець посідає другу сходинку, IBF – 9-у. Чемпіоном за цими версіями є кривдник українця – Артур Бетербієв.

Що відомо про бій Гвоздик – Бетербієв?Це був об'єднавчий поєдинок за титули WBC і IBF у напівважкій вазі. Він відбувся 18 жовтня у США. Український боксер перемагав росіянина по очках, однак у 10 раунді росіянин тричі відправив Гвоздика у нокдаун, після чого рефері зупинив бій.

Це перша поразка Гвоздика у кар'єрі. Бетербієв же виграв 15-й поспіль бій достроково.