Промоутер Гвоздика Боб Арум підтвердив, що харків'янин в жовтні зустрінеться з 34-річним чемпіоном IBF росіянином Артуром Бетербієвим (14-0, 14 КО).

Читайте також: Гвоздик проведе об'єднавчий бій з російським чемпіоном IBF

Об'єднавчий поєдинок повинен відбутися 18 жовтня в США. Точне місце проведення оголосять згодом.

Зазначимо, що і Гвоздик і Бетербієв є боксерами однієї промоутерської компанії – Top Rank, яку очолює Боб Арум.

У ніч на 31 березня Олександр Гвоздик у Філадельфії провів свій перший захист титулу чемпіона світу за версією WBC в напівважкій вазі. Українець впевнено переміг француза Дуду Нгумбу. Гвоздик здобув пояс WBC 1 грудня минулого року, коли у Квебеку (Канада) нокаутував ветерана Адоніса Стівенсона.

Спорт 24 писав, що Олександр Гвоздик за свій перший захист титулу чемпіона світу WBC в напівважкій вазі (до 79,4 кг) заробив рекордний гонорар. Українець отримав 1 мільйон доларів.

Артур Бетербієв: коротка біографія

У 2013 році Артур Бетербієв після низки невдалих спроб укласти професійні контракти в Європі підписав 7-річний контракт з канадським менеджером Ганною Ревою і дебютував 8 червня 2013 Монреалі.

Перші п'ять суперників Бетербієва були маловідомі боксерами, з якими Артур швидко справлявся без проблем. Але кожен з цих суперників був боксером з досвідом не менше 20-и боїв. Однак, вже в 2014 році Артур завоював три регіональних титули.

В травні 2015 року Бетербієв за порадою шефа промоутерської компанії GYM (Groupe Yvon Michel) Івона Мішеля пішов від свого менеджера Реви до іншого менеджера Елу Хеймона, що викликало скандал і судові розгляди з Ревою.

У 2017 році Бетербієв після завоювання свого першого титулу чемпіона світу IBF судився вже з Івоном Мішелем за розрив контракту. І в лютому 2018 Артур підписав контракт з компанією Top Rank Боба Арума, в надії на бої за чемпіонські титули інших боксерських організацій.