Гвоздик – Бетербієв: прогноз

Це буде бій, в якому кожен з боксерів виставив на кін свій титул чемпіона. Гвоздик проводитиме другий захист титулу WBC. Для Бетербієва це стане третій захист поясу IBF. Поки букмекери не віддають значної переваги одному з боксерів. Хоча шальки терезів більше схилені на бік перемоги українця Гвоздика.

Читайте також: Гвоздик програв росіянину Бетербієву чемпіонський пояс WBC

Прогноз Фаворит Спорт

Спершу експерти приймали ставки на перемогу Гвоздика з коефіцієнтом 1,70. Тепер же шанси українського чемпіона оцінені коефіцієнтом 1,58. На перемогу Бетербієва коефіцієнт виріс з 2,23 до 2,30. На те, що бій закінчиться внічию, влітку був коефіцієнт 21,00. Тепер же коефіцієнт – 29. Інших ставок на цей бій поки немає.

Прогноз 1xbet

Дещо змінилися коефіцієнти в компанії 1xbet. Тут коефіцієнти значно рівніші: на перемогу Гвоздика коефіцієнт 1,74, хоча не так давно був 1,82. Нічия у титульному бою оцінена коефіцієнтом 21,00. Звитяга непереможного росіянина – 2,19.

До слова: Став відомий гонорар українця Гвоздика за бій проти росіянина Бетербієва

Прогноз Pari Match

Приймає ставки на поєдинок і компанія Pari Match. На їх думку, фаворитом поєдинку є український боксер. Перемогу Гвоздика оцінено коефіцієнтом 1,75. Нічия у бою – 20. На звитягу росіянина експерти Pari Match пропонують коефіцієнт 2,05.

Бій Гвоздик – Бетербієв відбудеться 18 жовтня у Філадельфії на арені Liacouras Center. Огляд поєдинку читайте на сайті Спорт24.