Відігралися на бідолашній “Гренаді”. Аутсайдери групи B зберігали недоторканими свої ворота лише впродовж 15 хвилин. Поки Дель Аквіла не завдав прекрасного дальнього удару. Постріл партнера надихнув форварда "Чикаго Файр" Марко Паппу.

Гватемалець через 6 хвилин теж пробив з-поза межмайданчика. Голкіпер із ударом не впорався. Щоби гарантувати собі участь у чвертьфіналі двоколірним був потрібен ще один гол. Його автором став досвідчений Карлос Руїс. Найкращий бомбардир в історії збірної Гватемали добив м'яча у ворота після відскоку від перекладини. Фінальну крапку поставив Гальярдо. 4:0.

“Гватемала”, хоча й фінішувала на третьому місці в групі, пробилася до чвертьфіналу. В битві за перше місце Ямайка мінімально переграла Гондурас. Однак обидві команди продовжать свій турнірний шлях у раунді плей-оф.