Їм личить рідна мова

Участь у пресконференції взяли два футболісти "синьо-жовтих" – Руслан Маліновський та Роман Яремчук. Гравці відповідали на запитання відразу двома мовами – англійською та українською.

Читайте також Вдома Артем Довбик говорить українською, – батько футболіста

Якщо Яремчук у житті спілкується рідною мовою, то з вуст Маліновського було доволі несподівано почути українську. Футболіст говорить російською. Лідери "синьо-жовтих" залюбки відповіли пресі. Відзначимо, що у вимові півзахисника Аталанти не було чути жодного суржику.

Цікаво, що не лише під час пресконференцій футболісти почали розмовляти державною мовою. Тепер у соцмережах збірників можна побачити пости з українськими коментарями.

Англія – не є фаворитом матчу

Футболісти поділились очікуваннями від майбутньої гри проти англійців. Українці запевнили, що не потрібно боятись суперника, який грає у швидкий та хороший футбол. Головне завдання гравців – виконати план на матч.

На останньому теоретичному занятті головний тренер наголосив, що не потрібно літати у хмарах та казати, що ми вже досягли чогось. Ми вже бачили на цьому турнірі, що все можливо у футболі. Готуємося до гри дуже серйозно, сконцентровано,
– заявив Маліновський.

"Нам дуже важливо залишатися "голодними". Такі турніри часто дарують сюрпризи. Ми розуміємо, що гратимемо проти однієї з кращих збірних світу, потрібно викластися на полі, продемонструвати свій максимум. Ми почали підготовку до Англії відразу після матчу зі Швецію, у нас максимальна концентрація на наступній грі", – додав Яремчук.

Пресконференція футболістів: відео