півфіналі я показав кращий результат, ніж у фіналі. Якщо б зміг його повторити у фіналі, то був би з медаллю", – сказав плавець у коментарі прес-службі Національного олімпійського комітету України.

Говоров припустив, що "він почав частити у роботі руками або завчасно винирнув при старті".

"Хочу вибачитися перед усіма, що не зміг здобути медаль. Буду намагатися реабілітуватися хоч якось на наступних міжнародних змаганнях – чемпіонатах світу, Кубках світу", – додав спортсмен.

Андрій Говоров: «Хочу вибачитися перед усіма, що не зміг здобути медаль» Наш Андрій Говоров, який посів 5 місце у змага...

Опубліковано НОК України та олімпійська команда/NOC of Ukraine and the Olympic Team 13 серпня 2016 р.

Нагадаємо, на сьомий день Олімпіади в Ріо українська збірна залишилась без нагород. Таким чином Україна покинула топ-40 збірних і зараз займає 42-е місце.