Слідом за Алексом Таліані пелотон вирушив підкорювати 200 кіл дистанції, та до фінішу дістатись зумів не кожен. Віце-чемпіон останнього сезону Віл Пауер, скажімо, вже після першого піт-стопу втратив шанси на здобуття перемоги. Механіки забули зафіксувати австралійцю ліве заднє колесо, а на трьох далеко не заїдеш.

Згодом один за одним білі прапори викинули й інші фаворити - власник поул-позишн Алекс Таліані, бразилець Хеліо Кастроневеш та австралієць Раян Бріско. Відтак, шанс погрітись у променях слави отримала представниця слабкої статі. Щоправда на чолі заїзду Даніка Патрік пробула недовго.

Джентльменів на треку немає - довів Бертран Баге. Та і бельгійцю не судилось першим побачити картатий прапор. В заключній фазі гонки за перемогу боряться уже інші персонажі. Джейар Хільдебранд, як стоячого, обійшов чинного чемпіона Даріо Франкітті, а до фінішу залишалось лише три кола.

Власне молодий американець уже практично тримав перемогу в руках, але Хільдебранд примудрився не вписатись в останній віраж і за лічені метри до фінішної смуги віддав перемогу Дену Велдону. Британець, якому тріумф звалився буквально на голову, здобув свою першу перемогу за останні три роки, відтак чемпіонським молоком насолоджувався як грудна дитина.

У загальному заліку боротьбу продовжують вести два найкращих гонщика минулого сезону. Віл Пауер випереджає Даріо Франкітті на 16 балів.