Яссін Буну вийшов на поле разом з партнерами, і крупним планом потрапив у телекамери, коли співав гімн. Однак на командній фотографії голкіпера вже не було.

Цікаво Найкращі теж помиляються: як грубий фейл Куртуа на ЧС-2022 підвів Бельгію – відео крутого голу

Буну замінив Мухамеді

Заміна Буну на Мухамеді лишилась не помітною. Зрозуміти, що у воротах уже не Яссін, удалось аж після першого удару бельгійців від Батшуаї.

Наставник збірної Марокко Валлід Реграгі пояснив, що сталось. Він розповів, що Буну ще в матчі з хорватами отримав ушкодження. Лікарі збірної намагались зробити все можливе, аби Яссін зіграв проти бельгійців. Це ніби вдалось, та перед самісіньким матчем воротар відчув, що йому зле.

Після командного шикування він зрозумів, що не може грати. Він підійшов і чесно попросив заміну. Гравці знають, якщо хочуть грати в моєму складі мають бути готові на 100%. Яссін це зрозумів і дав зіграти Мухамеді, який провів прекрасний матч,
– зазначив Реграгі.

Деякі ЗМІ повідомляють, що Буну прийняв знеболювальне перед матчем, через що в нього почало паморочитись у голові. Власне через це він і попросив заміну.

Марокко не пропустила жодного м'яча від бельгійців. Натомість забила 2 і несподівано перемогла фаворитів з рахунком 2:0.