Бойко: Я ніколи не думав про те, щоб залишити клуб через війну

34-річний воротар відверто зізнався, що не вірив, що у 21-му столітті в Україні може відбутись така кривава війна. Денис Бойко відзначив допомогу клубу, який зробив усе, щоб відвезти у безпеку сім'ї футболістів, персонал та усіх, хто пов'язаний з роботою у Динамо.

Читайте також Натяк на повернення: Реал зробив відео з найкращими голами Роналду

Війна в Україні багато футболістів покинули українські клуби у пошуках нового прихистку. Бойко запевнив, що війна не могла його змусити попрощатись із киянами. Денис заявив, що у такій складній ситуації повинен залишатись в рідній країні, щоб допомогти команді у наступному сезоні.

Клуб зробив усе для наших сімей, для персоналу, для всіх людей, які працюють у Динамо. Я ніколи не думав про те, щоб залишити клуб через війну. Це неможливо. Я мушу допомогти клубу, моїй країні. Я не можу піти зараз,
– сказав голкіпер.

"Це важливо для нашої країни, нашого народу"

Досвідчений воротар впевнений, що навіть під час воєнного стану реально відновити УПЛ. Бойко впевнений, що відновлення чемпіонату є важливим момент для нашої країни.

Так, це можливо. І ми маємо відновити чемпіонат. Це важливо для нашої країни, нашого народу. Ми маємо показати всьому світу, що ми живі, що ми продовжуємо грати у футбол, що ми продовжуємо жити, що ми робимо все можливе в Україні, щоб виграти цю війну. Спорт – один із способів зробити це,
– додав футболіст "біло-синіх".

Наразі Бойко разом із командою готується до нового сезону у Швейцарії.

Футбольна кар'єра Бойка у Динамо

  • Із 2007 року Денис Бойко виступає у структурі київського клубу. Із перервами грав за Динамо. Побував в орендах в Оболоні та Дніпру.
  • У лютому 2018-го повернувся до киян, але цього разу лише на правах оренди. Контракт Бойка належав турецького Бешикташу, куди футболіст повернувся після закінчення оренди.
  • У Туреччині пробув до липня 2018-го та у статусі вільного агента приїхав у Київ. З цього часу не покидав "біло-синіх".
  • У сезоні-2021/2022 відіграв лише 6 матчів. у яких пропустив 4 голи та зіграв на нуль у чотирьох поєдинках.