У ніч з неділі на понеділок за київським часом, 16 лютого форвард "Вікторіявіль Тайгерс" в середині другого періоду вдало зіграв на п’ятаку і допоміг своїй команді скоротити рахунок у матчі з "Baie-Comeau Drakkar" до 1:2, пише "Главком".

Дивіться також: Хокеїсти українських клубів провели тренування для дітей у Полтаві та Кременчуці: фото

Наприкінці третього періоду Бруклін Калмиков зрівняв рахунок (2:2), а в серії післяматчевих буллітів перемогу святкували "тигри".

Завдяки цій перемозі "Вікторіявіль" набрав 55 очок у 55-ти матчах і вийшов на четверте місце у Західній конференції.

Пересунько у регулярному чемпіонаті провів 49 матчів, у яких закинув дев’ять шайб і віддав 18 результативних передач.