Про це 24 квітня в ході прес-конференції, присвяченій початку чемпіонату, заявив віце-президент Федерації хокею України Георгій Зубко.

Георгій Зубко розповів про високий інтерес до хокейної першості з боку глядачів упродовж перших двох днів чемпіонату. "Першого ігрового дня матчі чемпіонату відвідали близько 10 000 уболівальників. На першій грі стартового дня чемпіонату між збірними України та Угорщини трибуни Палацу спорту були заповнені на понад 80 %. На інших матчах збірних – близько 50 %", – зазначив віце-президент Федерації хокею України.

Крім того, за словами Георгія Зубка, матчі хокейної першості також отримали високі телевізійні рейтинги. Зокрема, перший матч збірної України проти команди Угорщини дивилися понад 7 млн телеглядачів, а другу гру нашої збірної з польськими хокеїстами – понад 8 млн.

Присутні на прес-конференції спікери також відзначили високий рівень організації чемпіонату світу з хокею в Україні, який забезпечив безпеку та комфортність цього спортивного заходу. Зокрема, член ради Міжнародної федерації хокею Сергій Гончаров зазначив: "Організація чемпіонату світу з хокею в дивізіоні 1А в Україні знаходиться на високому рівні. У Києві створено всі умови для якісного проведення матчів та їхнього комфортного перегляду".