Відповідну інформацію з копією витягу з Єдиного реєстру досудового розслідування № 42019000000002028, зареєстрованого 17 вересня 2019 року, опублікувало видання "Дзеркало тижня".

Читайте також: Стала відома дата проведення дербі між "Шахтарем" і "Динамо" в УПЛ

Як йдеться в документі, службові особи ТОВ "ФК "Динамо" Київ" "забезпечили уникнення Товариством сплати податків у особливо великих розмірах шляхом реалізації схем з фінансування діяльності спортивного клубу з використанням банківських рахунків офшорної компанії". Їм загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на строк від п'яти до десяти років з позбавленням права обіймати певні посади чи займатися певною діяльністю на строк до трьох років із конфіскацією майна.

У документі не вказано, хто підозрюваний, і через яку офшорні компанії вдалося уникнути сплати податків. Перед тим у ЗМІ часто фігурувала офшорна компанія Newport Management LTD, бенефіціаром якої є Віктор Медведчук. Почесний президент "Динамо" Григорій Суркіс є його соратником – вони обоє пройшли до Верховної Ради від "опозиційної платформи – За життя". Через це фанати "Динамо" навіть виступали з протестом.

До слова: Фанати "Динамо" зірвали банери каналів Медведчука NewsOne та "112 Україна" під час матчу: відео