У попередньому дербі на власному паркеті "Моноліт" отримав повноцінну суху – 7:0, цього разу "залізничникам" знову організували гостинний прийом.

Гостям, до слова, практично усе вдавалось лише по перерві. У першому таймі пробити Івана Гурка вдалось лише раз. Запаморочливу комбінацію у дотик завершив Євген Клочко.

А у другій половині зустрічі сітка за спиною Гурка буквально притягувала до себе шкіряний снаряд. Дмитро Клочко застає голкіпера зненацька дальнім ударом. Микола Білоцерковець дякує суперникам за брак уваги. А ось і Дмитро Сорокін на самоті перед порожніми воротами. Ну і Дмитро Федорченко не мав права схибити на добиванні. 5:0.

Дев’ята перемога в сезоні дозволила "Локомотиву" скоротити відставання від лідера - "Енергії" - до 2 очок, адже львів’яни підписали мирову із рівненським “Кардиналом” – 1:1.