Офіційна заява про звернення в суди, в тому числі й в Спортивний арбітражний суд у Лозанні (Court of Arbitration for Sport, САЅ) опублікована на офіційному сайті "Інгульця".

Водночас Ляшко розповів, чому чемпіонат України з футболу можуть не дограти

Чому "Інгулець" погрожує судом

Цілком ймовірно, що чемпіонат Першої ліги, де і виступає команда, не буде відновлено після карантину. Клубам буде доволі важко фінансово виконувати всі нові вимоги та обмеження, пов'язані з коронавірусом. Відтак в ПФЛ розглядають варіант дострокового закінчення чемпіонату.

В такому разі підсумкова таблиця, а відтак і список команд, які зможуть піднятися в УПЛ, буде сформована на момент зупинки чемпіонату.

Нагадаємо. В УПЛ виходять три перші команди з Першої ліги. Натомість в Першу лігу опускається остання команда з УПЛ. "Інгулець" на момент зупинки чемпіонату посідав четверте місце в турнірній таблиці. Відтак не зможе піднятися в УПЛ, якщо сезон вирішать закінчити достроково. Саме тому керівництво клубу і погрожує судом, якщо сезон не дограють.

"Передбачаючи й такий розвиток подій, не виключаємо варіант пошуку справедливості в вищих профільних інстанціях, включаючи Спортивний суд у Лозанні", – попередили у клубі.

Варто додати, що "Інгулець" на момент зупинки чемпіонату набрав 37 очок. Стільки ж було в "Минаю", "Оболонь-Бровар" та "Агробізнесу", Тож вони ділили 3-6 місця в турнірній таблиці. Однак третє місце, яке й дає право піднятися в УПЛ, посідав "Минай". При цьому "Рух", який на першій сходинці, випереджав ці чотири клуби лише на два очки. А друга "Волинь" мала 38 очок в активі.

Більше новин про футбол, баскетбол, біатлон та все цікаве зі світу спорту – читайте у розділі Спорт24.