За словами агента, Петряк, який все ще належить донецькому "Шахтарю", отримував погрози на свою адресу від гендиректора клубу Ороша Пала.

Читайте також: Скандал Петряка в Угорщині: з'явилися нові подробиці

Орош Пал розповідає фанам, не нам, виправдовуючи свою бездіяльність, погрожуючи Івану та його вагітній дружині. В Ороша є дитина? Як він може собі дозволити? Наприклад, фани пишуть, загрожують, цю провокацію створив Орош Пал, сказавши їм, що Петряк хоче тільки грошей, що він – зрадник.

Це не той випадок. Іван сказав чотири дні тому, що хоче залишитися, але рішення щодо майбутнього має бути вже прийнято. Я бачив тільки слова і коментарі від однієї сторони. Якщо фанати хочуть зробити висновки, вони повинні вислухати нас,
– цитує Пироженка csakfoci.hu.

Нещодавно стало відомо, що Іван Петряк наступний сезон проведе у стані головного конкурента "Ференцвароша" – "МОЛ Віді". Агент футболіста заявив, що клуб не доклав зусиль, аби викупити гравця у "Шахтаря".

У "Ференцвароші" Петряк нинішній сезон проводив на правах оренди з "Шахтаря". За цей час хавбек встиг стати одним з лідерів команди, провівши 28 матчів і забивши 6 голів в чемпіонаті Угорщини.

Підписуйтеся на наш Twitter та Telegram