Дуелунд з'явився на футбольному полі на 88 хвилині, замінивши Якоба Ларсена з "Боруссії" Д. Рахунок на той момент був 2:1 на користь Данії.

Дивіться також: Футболісти збірної Італії оглушили дітей гучним виконанням гімну: яскраві фото

Дуелунду знадобилося всього п'ять хвилин, щоб записати у свій актив результативну передачу. Коли австрійські футболісти кинули всі сили в атаку, Міккелю вдалося перехопити м'яч та віддати розрізну передачу на партнера.

Сков Ольсен розкішною передачею гравця "Динамо" розпорядився грамотно. Футболіст збірної Данії втік від австрійських оборонців та елегантним ударом у дальній кут переграв голкіпера. Таким чином, Данія перемогла Австрію з рахунком 3:1.

Після двох турів у групі B лідирує Німеччина, яка має у своєму активі шість очок. Данія й Австрія мають по три бали, а серби – нуль.