Півзахисник Флори та збірної Естонії Костянтин Васильєв кілька років ігрової кар'єри провів у чемпіонаті Росії. Очевидно, що це не минуло безслідно та вплинуло на його світогляд.

Читайте також Реалії життя в Харкові: під час футбольного матчу відбувся обстріл росіянами – моторошне відео

Тиск суспільства подіяв на легенду збірної Естонії

Минулого тижня Васильєв дав інтерв'ю естонським ЗМІ. 39-річний футболіст не зміг чітко відповісти на питання, чи підтримує він Україну у війні проти Росії.

Якщо переможе Україна, можливо, буде мир. Якщо переможе Росія, можливо, буде мир. Якщо обидві сторони вирішать поговорити та укласти мирний договір, то, можливо, буде мир,
– сказав Васильєв.

Через такі вислови легенда естонського футболу отримав шквал критики. Після цього Федерація футболу Естонії повідомила, що Васильєв відмовився від капітанської пов'язки у збірній.

"Ми повторюємо єдину і чітку позицію: ми за Естонію, за підтримку України і проти російської агресії. Підтримка України означає, звичайно, що ми проти війни Росії в Україні, ми це розуміємо і засуджуємо.

Ми щиро сподіваємося, що війна закінчиться тим, що Україна поверне контроль над усією своєю територією, і якнайшвидше", – йдеться у заяві Федерації футболу Естонії.