На заздрість зіркам ММА: футболіст нокаутував суперника ударом бісеклетою – моторошне відео

25 лютого 2024, 14:20

Джерело:

Montevideo Portal

Неприємний момент стався під час матчу 1/8 фіналу Кубка Уругваю. Замість м'яча футболіст Ла Луїса Браян Кордара ненавмисно влучив у голову Хоакіна Фернандеса.

Інцидент з нокаутом стався на 67-й хвилині матчу 1/8 фіналу Кубка Уругваю. Після навісу з флангу гравець Ла Луїса Браян Кордара спробував виконати удар бісеклетою. Проте щось пішло не за планом.

Це футбол чи ММА

Замість м'яча нога Кордара влучила у голову футболіста Данубіо Хоакіна Фернандеса. Удар був такої сили, що постраждалий довго не міг прийти до тями.

В результаті інциденту 21-річний центральний півзахисник кілька хвилин пролежав на газоні. Згодом він зумів пересилити біль та продовжити матч. Однак після фінального свистка Хоакін Фернандес залишав поле зі сльозами на очах.

Відео нокауту під час матчу Кубка Уругваю

Зазначимо, що винуватець нокауту отримав від арбітра жовту картку. Матч завершився перемогою Данубіо з рахунком 1:0. Переможний гол був забитий на 89-й хвилині поєдинку.